logo-web2

Syntax

syntax online, s.r.o.
Na Roudné 857/80, 301 00 Plzeň
Telefon: 123 456 789
E-mail: neco@syntax.cz

Dronte cleaner – BIOLOGIC UNIVERSAL

Home  |  Dronte cleaner  |  Dronte cleaner – BIOLOGIC UNIVERSAL
produkt_C-univ2

Přípravek DRONTE Cleaner UNIVERSAL je díky svým unikátním vlastnostem vyvinut pro široké použití. V interiéru i exteriéru, v potravinářském průmyslu, v hotelových a wellness zařízeních, gastro provozech a restauracích, bazénech, nemocnicích, školských zařízeních, areálech bio výroby – farmy, stáje atd.

Mimořádně účinný universální čistící a odm­ašťovací prostředek s unikátní přírodní recepturou, ekolo­gický a zdraví neškodný. 100% přírodní složky získané z rostlinných olejů a jader ořechů zajišťují insekticidní a dezinfekční vlastnosti přípravku.  Přípravek obsahuje oleje např. z jojobových a mandlových jader, olej geránium, lemongrass, skořice a další. Účinky těchto olejů mají blahodárný vliv na pokožku. Obsahuje jen přírodní biocidy. Neobsahuje žádné známé karcinogenní látky, je netoxický, 100% biodegradovatelný bez negativních vlivů na člověka, savce a životní prostředí. Používáním přípravku DRONTE Cleaner  docílíte několikanásobného efektu – dokonalé čistoty prostoru kolem vás, hedvábného lesku očištěných povrchů a pozitivního vlivu na zdraví člověka a zvířat kolem vás. Tento přírodní přípravek je vhodný k ošetřování ploch, které přichází do styku s potravinami a k mytí zeleniny a ovoce. Přípravek obsahuje velmi účinné látky, které na sebe vážou těžké kovy.

Přípravek DRONTECleaner je díky svým unikátním vlastnostem vyvinut pro široké použití. V interiéru i exteriéru (čištění podlah, sanitární keramiky, keramických povrchů, přírodních i umělých kamenů, mramorů, stavebních materiálů a omítek, nerezů, chromů, skel – výrazný samolešticí efekt, čištění textilií a koberců, ), v potravinářském průmyslu, v hotelových a wellness zařízeních, gastro provozech a restauracích, bazénech, nemocnicích, školských zařízeních, areálech bio výroby – farmy, stáje atd.

Přípravek DRONTE Cleaner je také určen pro přípravu a dokonalé vyčištění a odmaštění po­vrchů, na které budou aplikovány přípravky DRONTE Nano. Jeho optimální složení zajišťuje aktivaci čištěných povrchů před samotnou aplikací nano přípravků a usnadňuje vazbu účinných látek na ošetřovaný povrch.

Přípravek doporučujeme jako mimořádně účinný na jedno­duché a dokonalé čištění ploch, které jsou již ošetřené pří­pravky DRONTE Nano . Po vyčištění tímto přípravkem se zvýrazní jejich lotosový efekt.

Přípravek DRONTE Cleaner je určený pro přímé použití. Hrubé nečistoty nejdříve odstraňte a spláchněte vodou, příp. odstraňte mechanicky. Před použitím přípravek krátce protřepejte a pomocí mechanického rozprašovače nastříkejte na čištěný povrch a rozetřete po celé ploše vodou navlhčenou houbou nebo textilní utěrkou. V případě silného znečištění mastnotou nechte krátce působit cca 1 – 3 minuty, ale pouze tak dlou­ho, aby přípravek nezaschnul. Větší nečistoty snadněji uvolníte štětcem či jemným kartáčem. Nečistotu spolu s přípravkem do­konale smyjte vodou. U lesklých a transparentních materiálů jak je sklo, plasty, nerezy, chromy a leštěné žuly vytřete povrch do sucha vhodnou textilní nebo papírovou utěrkou a získejte dokonalý lesk a transparentnost.  Na takto vyčištěný a odmaštěný povrch můžete po dokonalém vyschnutí aplikovat přípravky DRONTE Nano.

Technický list DRONTE Cleaner UNIVERSAL (PDF)